Ką turėtų žinoti perkantys prekes internetinėje vaistinėje?

e vaistineInternetinės prekybos tinklas taip išvystytas, jog daugelis be šio neįsivaizduoja savo kasdienybės (džiugu, jog technologinėmis naujovėmis domėtis pradeda ir vyresni žmonės). Ne išimtis ir vaistiniai preparatai: daugeliui e vaistine tapo išsigelbėjimu nuo varginančio laukimo ilgose eilėse ir, atrodo, tapimo dar didesniu ligoniu nei buvai prieš ten įžengdamas. Nors apsipirkimas internetinėse vaistinėse kaip ir kitose elektroninės prekybos vietose yra paprastas, tačiau keletą aspektų svarbu žinoti (juolab, jog e vaistine bei jos asortimentas tiesiogiai susijęs su sveikata – klaidos čia nedovanotinos).

  • Naudokitės tik žinomų vaistinių tinklų paslaugomis. „Camelia internetu“, „norfos vaistinė“, „eurovaistinė internetu“, „mano vaistinė“ – raktiniai žodžiai, kurie nukreips jus pas patikimus prekybininkus, siūlančius aukščiausios kokybės medikamentus bei kitą, su sveikata bei grožiu susijusią produkciją. Venkite nežinomų pavadinimų internetinių vaistinių, net jei šių siūlomos vaistu kainos ir atrodo patrauklios: rizikuojate įsigytos prekės negauti ir taip prarasti pinigus arba, dar blogiau, gauti medikamentą su nesaugios kilmės sudėtimi, keliančia pavojų sveikatai.
  • Pasirinkite priimtiniausią pristatymo būdą. Kiekviena e vaistine turi individualią tvarką, reglamentuojančią apsipirkimą internetu. Jei jums aktualu camelia vaistinė, aplankykite šio tinklo svetainę, jei gintarinė vaistinė internetu – užsukite į šio prekinio ženklo internetinę vaistinę. Įprastai e vaistine suteikia galimybę pasirinkti prekių pristatymą į patogiausią vaistinės filialą, užsisakyti prekių pristatymą per kurjerį į namus, prekių pristatymą į artimiausią pašto skyrių ar paštomatą. Pristatymo kainas kiekviena vaistinė nustato individualiai: vaistinėje atsiimsite nemokamai, pasirinkus kitą būdą – pagal nustatytą tarifą (neretai, perkant prekių už tam tikrą sumą, nemokami ir kiti pristatymo variantai).
  • Pasidomėkite grąžinimo sąlygomis. Vaistinių medikamentų grąžinimas yra galimas, jei pardavėjas jums atsiuntė nekokybiškas prekes arba ne tas, kurias buvote užsisakę. Prie darant užsakymą, rekomenduojama pasidomėti, kokias grąžinimo sąlygas (grąžinimo būdą, terminą ir kita) yra nustačiusi konkreti vaistinė.
  • Įsigykite prekių už geriausią kainą. Raktinis žodis „eurovaistinė akcijos“ neturėtų jūsų klaidinti: viena kaina už tą pačią prekę gali būti nustatyta perkant internetu, kita – vaistinės padalinyje. Dažniausiai finansiškai laimi išmanūs pirkėjai, pasirinkę elektroninės prekybos variantą. Taip pat turėtumėte pasidomėti, kiek dominanti prekė kainuoja vienoje internetinėje vaistinėje ir kiek – kitoje. Šiuo atveju neteks lakstyti per visą miestą po skirtingas vaistines – užteks vos kelių pelės klavišų spustelėjimų!

Kone visi Lietuvoje veikiantys vaistinių tinklai suteikia galimybę savo klientams pasinaudoti ir internetinio apsipirkimo galimybe. Patikėkite – tai išbandyti tikrai verta!

 

1 thought on “Ką turėtų žinoti perkantys prekes internetinėje vaistinėje?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *