Ar išmanieji laikrodžiai išstums iš rinkos klasikinius?

išmanusis laikrodis

Kokybiški vyriški laikrodžiai puikiai vertinti prieš trisdešimt metų. Puikiai vertinti ir prieš dešimtmetį. Puikiai vertinami ir dabar. Bet ar modernūs išmanieji laikrodžiai neišstums iš rinkos klasikinių? Ar tradiciniai aksesuarai nenyksta?

Nėra reikalo keisti temos, nėra reikalo meluoti, nes iš to nebus jokios naudos. Jei palygintume kelerių pastarųjų metų statistiką, būtų kuo aiškiausia, jog išmanieji laikrodžiai dabar populiaresni nei anksčiau. Tai logiška. Galima palyginti su elektromobiliais – metams bėgant jų gatvėse daugėja. Lygiai taip pat ir išmanieji telefonai. Naujovės prigyja, bet dažniausiai ne iš karto. O kaipgi tuomet rinkos senbuviai? Ar kokybiški vyriški laikrodžiai, atliekantys tradicines laikrodžiams būdingas funkcijas, išliks rinkoje? Ar vartotojai jais dar domėsis? O gal visi gręšis išmaniųjų sprendimų link?

Stiliaus žinovai pasakytų du dalykus. 1. Išmanieji laikrodžiai tampa vis stilingesni, mat ir gamintojai įgauna daugiau patirties, ir technologijos kinta, ir apskritai atrandama naujų dizaino variantų. 2. Klasikiniai laikrodžiai metų metus žmonėms patiko ir patinka, jie yra solidūs, netgi reprezentuoja patikimumą.

Pirmasis punktas lyg ir skatintų suprasti, kad išmanieji – nauja pradžia; kad tradicijoms galas. Kita vertus, iš antro punkto suvokiame, jog klasika – tai, kas niekada nesensta, kas išlieka net ir lekiant laikui. Labai tikėtina, kad praėjus keliems dešimtmečiams ir šimtmečiams sąvoka klasikiniai kokybiški vyriški laikrodžiai nedings iš vyrų žodyno. Ir solidžiai puoš riešus.

Tiesa, daug kas priklauso nuo vartotojų įpročių, be to, viskas susiję su kitais daiktais. Štai išmanusis telefonas. Išmanusis laikrodis dažniausiai būna kaip jo papildymas. Bet vis dažniau pasigirsta kalbų, kad išmaniaisiais telefonais naudojamasi nesaikingai. Juk kai kurios kavinės netgi paskelbusios, kad draudžia lankytojams naudotis vadinamaisiais tapšnokliais. Neaišku, kokie reikalai bus ateityje. Gal draudimų atsiras ir daugiau, gal išmaniuosius telefonus pakeis kokios nors kitos priemonės, o kartu kis ir vadinamieji smartwatch‘ai…

Bet nėra abejonių, kad klasikiniais kokybiškais laikrodžiais domimasi. Nėra abejonių, kad jie perkami. Ir net tada, kai išmaniųjų prietaisų banga įsitvirtino rinkoje, tradicijos nebuvo pamintos, prekyba vyko ir vyksta. Ir tikrai nemenksta žinomų gamintojų autoritetas.

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *