Ar verta namuose turėti pakeliamą stalą?

stalas

Pakeliamas stalas atveria naujas galimybes namuose. Vis daugiau žmonių renkasi dirbti iš namų arba lanksčiai derina darbą namuose bei biure, tad pakeliamo darbo stalo vietos ir dizaino sprendimas tampa ypač svarbus. Dirbdami  ir mokydamiesi iš namų žmonės didžiąją dalį laiko praleidžia sedėdami, todėl norint išsaugoti gerą savijautą reikia nuolat daryti pertrauką ir pajudėti. Pakeliamas stalas mažina nuovargį, skatina kūrybiškumą bei didina produktyvumą.

Svarbi stalo ergonomika ir tinkamas apšvietimas

Dirbant ilgą darbo dieną, rašomasis stalas labai svarbu, kad būtų tinkamo aukščio, kad rankos ir kojos dirbant būtų patogioje padėtyje, o kojos turėtų pakankamą erdvę po stalu. Ergonomiška būtų stalą statyti į langą, taip, kad natūrali šviesa sklistų iš kairės, jei žmogus dešiniarankis ir, atvirkščiai, iš dešinės, jei žmogus kairiarankis. Jei pasirinkote uždarą nišą ar nuo natūralaus apšvietimo nutolusią vietą, būtinas pakankamas dirbtinis apšvietimas- reguliuojamas stalinis šviestuvas.

Tinkamas stalviršis

Stalviršis turėtų būti nei per minkštas, nei per kietas. Geriausiai tinka nenatūrali įvairiausių spalvų oda, kuri yra ilgaamžė. Minkščiausia medžiaga yra beržo masyvas- labai patogus ir malonus naudoti, sukuria interjerui itin lengvą ir malonią atmosferą. Nuolat naudojamam darbo stalui reikės specialios ir ergonomiškos darbo kėdės, kurią reiktų priderinti prie stalo stiliaus.

Reguliuojamo  aukščio stalai

Reguliuojamo aukščio stalai https://admodum.lt/type/reguliuojamo-aukscio-stalai/ suteikia galimybę išlikti judriems ir aktyviems leidžiant didžiąją dienos dalį biure. Aukštį galima reguliuoti nesudėtinga mygtukų sistema arba pasinaudoti atminties funkcija, kuri leis išsaugoti patogiausią darbui poziciją. Reguliuojamo aukščio stalų sistemas sudaro vienviečiai darbo stalai ir jų junginiai, kuriuos lengva pritaikyti, tiek individualiam darbui, tiek bendravimui.

Reguliuojamo aukščio stalo privalumai:

  • Gerina sveikatą- Darbas stovint suteikia kūnui daugiau laisvės, formuoja geresnę laikyseną aktyvina kraujo cirkuliaciją kūne ir gerina medžiagų apykaitą.
  • Tinka visiems- Lengva pritaikyti norimą aukštį skirtingų ūgių žmonėms.
  • Keičiasi darbo pozicija- Ilgas sedėjimas ar stovėjimas gali varginti kūną. Naudodami reguliuojamo aukščio stalus lengvai pakeisite darbo poziciją.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *