Atnaujinkite virtuvę su nauja baldų furnitūra

Ar pabodo senos virtuvės dizainas ir nesugalvojate, kaip jį patobulinti? Tikrai ne visada reikia keisti visą virtuvinių baldų komplektą. Kartais pakanka tiesiog atnaujinti spintelių rankenėles ar kitas apdailos detales.

Virtuvės baldai paprastai yra ilgalaikis pirkinys, nes tarnauja  15 ar net daugiau metų, tačiau dėl natūralaus dėvėjimosi, kartas nuo karto norisi modernesnio ir naujesnio vaizdo. Tokiu atveju, kai virtuvės baldai dar kokybiški, pakanka tik atnaujinti tam tikras baldų furnitūros detales.

Net ir smulkios detalės gali drastiškai pakeisti ne tik visą baldo išvaizdą, bet ir jo funkcionalumą. Dažniausiai atnaujinamos būtent virtuvinių spintelių rankenėlės. Renkantis jas, labai svarbu žiūrėti ne tik į grožį, bet ir patogumą, nes šis baldas paprastai naudojamas kasdien.

Ką reikia žinoti apie virtuvinių spintelių rankenėlių atnaujinimą?

Interjero dizaineriai vieningai pritaria, kad virtuvėje turėti būti ne daugiau, kaip du skirtingi metalai.Taigi, jeigu šioje patalpoje jau yra nerūdijančio plieno prietaisų, tai jau skaičiuojama, kaip vienas metalas. Tokiu atveju virtuvinių spintelių rankenėles galima rinktis nikelio arba žalvario. Žalvaris pastaruoju metu labai išpopuliarėjo tarp interjero dizainerių ir laikomas madingu pasirinkimu. Tuo tarpu nikelis yra vienas ilgaamžiškiausių metalų. Visada galima rinktis ir medines rankenėles, bet jos tinka ne prie bet kokios dizaino.

Renkantis virtuvinių spintelių rankenėles, taip pat gerai įvertinkite, ar jomis bus patogu naudotis. Vienos jų būna traukiamos, kitos stumiamos. Vienos apvalios ir nedidelės, kitos – platesnės ar masyvios. Dizaino pasirinkimas labai platus, todėl geriausia būtų išmėginti ir apžiūrėti rankenėles gyvai, kad galėtumėte geriau įvertinti, kokias išsirinkti savo virtuvei.

Taip pat reikia labai gerai įvertinti, ar pasirinktos rankenėlės tilps į joms skirtas vietas balduose. Baldų furnitūra turi tikti prie jūsų jau turimų virtuvės baldų tiek spalvomis, tiek stiliumi, kitaip rizikuojate savo virtuvę paversti visiška beskonybe.

Baldų furnitūra padeda iš karto atnaujinti virtuvę ir suteikia jai daugiau estetikos, todėl šiems elementams taupyti pinigų nereikėtų. Tik kokybiška baldų furnitūra nulems, kad baldai bus tvirti, stabilūs, funkcionalūs bei patogūs naudoti.

Rekomenduojama rinktis tik patikimo ir gerai vertinamo gamintojo produktus. O, kai išsirinkti virtuvių spintelių rankenėles ar kitus elementus tampa sunku – nebijokite kreiptis pagalbos į patyrusius interjero dizainerius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *