Dirbdami „juodais“ netenkate daug privilegijų

greitas kreditas internetuKą paprastai atsako žmonės, paklausti, kodėl jie sutinka dirbti „juodais“ ir gauti atlyginimą arba dalį jo vokelyje? Nors jiems nėra dėl tokio pasirinkimo prieinamos jokios valstybės socialinės garantijos, o taip pat ir greitas kreditas internetu, tie žmonės atsako, kad jie nori uždirbti daugiau, dėl to ir renkasi tokį modelį. Tačiau ar tikrai tai yra daugiau, kai netenkama tiek daug gerų ir būtent pinigais įvardijamų dalykų, pasirinkus tokį variantą? Atvejų analizė.

Galimybės gauti greituosius kreditus

Taigi, išties norint gauti tokią paramą kaip greitieji kreditai internetu, dirbantieji juodais ir nedeklaruojantys mokesčių galbūt tik tada supras, kaip negerai čia viskas išeina. Nes visas tas laikas, kol jie dirba tokiu būdu, atrodo kaip nulinės pajamos. O esant joms – net ir mini paskola internetu visgi nėra suteikiama. Kodėl tokie griežti apribojimai? Todėl, kad niekas nenori skolinti žmonėms, neturintiems pinigų. Skolintojai irgi siekia sau naudos, pradžiai bent jau įsitikindami, kad skolina su tikslu užsidirbti, o ne patirti nuostolį, kada nauji kreditai internetu net ir nebūna grąžinami.

Galimybė gauti būsto paskolą

Tačiau ne tik greitos paskolos internetu, bet ir, pasirodo, rimtesnės būsto paskolos iš banko išslysta iš rankų tiems, kas neturi oficialių pajamų. O tai gali tiesiogiai sukelti finansinį minusą. Juk gyvendami ne nuosavame būste patiriate didžiulį nuostolį. Už nuomą galbūt mokate 500 eurų, o už paskolą gyvenant tame pačiame  bute mokėtumėte 200 eurų. Ar nėra taip, kad vien jau čia susidaro nemenkos sumelės, kada „juodieji“ pinigai tampa ne pelningi, o nuostolingi?

Galimybė pirkti išsimokėtinai

Net jei nedomina paskola internetu ar didesni pinigai iš banko būstui, galite susidurti su situacijomis, kada atsiranda dar daugiau rūpesčių. Gali paaiškėti, kad reikia ir galimybės pirkti išsimokėtinai kad ir televizorių, automobilį ar puodų rinkinį, tačiau jums tas šansas nebus suteikiamas. Taigi, vien tokių galimybių netekimas jau yra iškart tam tikras finansinis nuostolis.

Stažas ir pensija

Kitas dalykas – valstybės socialinės garantijos. Jūs tikrai jų norėtumėte, tokių kaip normali valstybinė pensija, gaunama senatvėje, kai jau neturėsite jėgų dirbti, ar ne? Tačiau kas jums ją mokės, jeigu savo laiku nemokėdavote mokesčių? Valstybė nemokės, nebent būsite gerai pritaupę į kojinę. Bet tai turbūt neapsimoka, kadangi kojinės dyla, o infliacija eurus paverčia centais.

Nedarbingumo išmoka

Jeigu nebegalėsite dirbti jokiu būdu apskritai ir atsistosite į Darbo Biržą, čia galbūt iškart susidursite su situacija, kada jums nebus mokama nedarbingumo išmoka. Tuomet tikrai nepajusite nieko malonaus, tačiau tokia realija visgi gali nutikti. Tad turėsite pagalvoti, ar norite tokio dalyko, ar jus domina toks gyvenimo modelis, kada negalite stovėdami Darbo Biržoje negaunate nieko.

Ligos išmokos

Ką jau kalbėti apie ligas. Dirbant nelegaliai susirgus jums niekas nieko nemokės. O nuo ligų iš esmės drausti nesame niekaip. Susirgus galite netekti darbingumo ilgesniam ar trumpesniam laikui. Todėl rizika ši nemokėti mokesčių čia gali išties sukelti didelių gyvenimo rūpesčių. Prisiminkime ir tai, kad atsidūrus tokioje situacijoje jūs taip pat negalėsite ir pasiskolinti iš niekur – nes nei jokie greitieji kreditai, nei banko paskolos suteikiamos nebus.

Motinystės išmokos

Kiti moka mokesčius, o jūs? Jeigu nemokate, tai ir vaikus auginsite nemokamai, nes negausite motinystės ar tėvystės išmokų. Būtina į tai atsižvelgti vertinant savo galimybes.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *