Dvigubos skalbimo mašinos – naujausias išradimas

dvigubos skalbimo mašinos

Atrodo, skalbimo mašinų rinka gana konservatyvi ir jokių išradimų čia būti negali. Netiesa. LG jau nuo 2015 metų siūlo įsigyti visiškai naujos koncepcijos skalbimo mašiną LG TwinWash. Šios skalbimo mašinos yra ypatingos tuo, kad turi ne vieną, o du skalbimo būgnus. Vienas jų yra horizontalus, o kitas vertikalus. Tiksliau vienas kraunamas iš šono, o kitas – iš viršaus. Tai naujausias išradimas skalbyklių pasaulyje.

Dvigubos skalbimo mašinos turi begalę privalumų. Pirmiausia, joje galima skalbti daugiau skalbinių. Vienu metu sukasi abu būgnai, todėl galima įdėti net 22 kilogramus skalbinių. Taip, net 22. Ne 10, o 22! Tai tiesiog neįsivaizduojamas kiekis prie kompaktinių skalbimo mašinų įpratusiems žmonėms.

Kitas privalumas – skalbimo mašina yra aukšta, net 98 cm. Norint įdėti skalbinius ir juos išimti, nebereikia tupėti ar klūpėti. Tai galima padaryti stovint. Atrodo smulkmena, bet kai jums 60 metų, tai skalbimas gali būti kančia tiesiogine to žodžio prasme…

Paprastai balti rūbai skalbiami atskirai nuo spalvotų. Kad išskalbtumėte baltus rūbus, juos pora savaičių kaupiate skalbinių krepšyje, o tada skalbiate. Su šiomis dvigubomis skalbyklėmis to daryti nereikia, nes skalbti baltus galima mažajame būgne, o spalvotus – didžiajame. Vienu metu. Ir vanduo nesusimaišys, niekas nieko nesudažys. Tai tikrai taupo laiką ir vandenį.

Išmanus skalbimo mašinos valdymas jau nebeturėtų stebinti. Tiesiog mašina pati stengiasi įsiminti, kokias programas daugiausiai naudojate ir jas toliau naudoti. Galima pasirinkti net skirtingus skalbinių judėjimo būdus. Tikrai išmani skalbyklė.

Kas tikrai nustebins, tai šios skalbimo mašinos kaina. JAV ji kainuoja 1100 dolerių (apie 950 eurų). Pasitikrinome, ar Lietuvoje galima tokią įsigyti. Deja, nei Kainos.lt, nei kitos parduotuvės šiuo modeliu neprekiauja. Bent jau kol kas. Neabejojame, kad Lietuvoje tokia skalbimo mašina tikrai būtų paklausi, ypač didesnėse šeimose, kur skalbti reikia kas dieną.

Dar minusų? Ji be proto sunki, nes sveria 100 kilogramų. Paprastai skalbimo mašinos sveria 30-50 kilogramų, o šis modelis – labai sunkus. Tad net jei nuspręstumėte įsigyti ją Amerikoje, atvežimas į Lietuvą kainuotų gana brangiai.

Na gerai, yra ir gera naujiena. LG parduoda apatinę mini skalbyklę atskirai. Ant jos viršaus galima pritvirtinti bet kurią kitą LG skalbimo mašiną ir taip gausite dvigubą skalbyklę. Tiesa, tokia apatinė skalbyklė kainuoja 550 USD (475 eurus).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *