Geriausi įrankiai ir programos, padėsiantys susikurti savo svetainę

kurimasKalbant apie interneto dizainą, jūsų naudojami įrankiai yra neatsiejama rezultatų dalis. Aišku, tie, kurie yra dideli gerbėjai, nesinaudoja pagrindais, pavyzdžiui, pieštuko įdėjimas ant popieriaus, tačiau kartais naujų programų ir šaltinių atradimas gali padėti sulaukti tų kūrybinių sulčių.

„Niice“ – „Niice“ iš esmės veikia kaip paieškos variklis, ieškantis rezultatų iš „Behance“, „Dribbble“ ir „Designspiration“. Jei jums reikia įkvėpimo, eikite čia ir neliksite nusivylę. Pavyzdys: išbandykite šią nespalvotų raidžių raidžių paiešką.

„Pixel Dropr“ – „Pixel Dropr“ yra „UI Parade“ sukurtas „Photoshop“ papildinys, leidžiantis dizaineriams kurti piktogramų, iliustracijų, nuotraukų, mygtukų ir kitų elementų kolekcijas, kurias galima nuvilkti į bet kurį PSD failą. Daugiau apie tai skaitykite čia.

Dizainerių naujienos – jei esate „Hacker News“ skaitytojas, jūs jau žinote, kaip veikia „Designer News“. Tai panaši į kūrėjo ir pradedančiųjų sceną orientuota paslauga, tačiau pabrėžia diskusijas apie dizainą ir atsirandančius įrankius, kurie palengvina projektavimo procesą.

„Firefox“ šriftų inspektorius – „Firefox“ prie savo „DevTools“ pridėjo naują į tipografiją orientuotą įrankį, vadinamą „Šrifto tikrintuvu“, dabar prieinamą naršyklės „Nightly Build“. Sužinokite daugiau apie tai čia.

„Cloud Comp“ – „Cloud Comp“ yra lengvas įrankis, kurį naudoja „Cloud App“ ir kuris leidžia dizaineriams dalytis programų ir svetainių maketais su klientais.

Sidebar.io – Šoninė juosta yra svetainė, kurioje kasdien pateikiamos penkios „geriausios dizaino nuorodos“.

BLOKK – BLOKK yra šriftas, sudarytas iš brūkšnelių (beveik kaip tai, ką galite rasti animaciniame laikraštyje), skirtas greitam maketavimui ir laidų formavimui, ir jis yra nuostabus.

Koks mano naršyklės dydis – ši žiniatinklio programa yra supaprastinta. Tai rodo dabartinį naršyklės lango dydį, atitinkamai keičiant, keičiant jo dydį. Jei, pavyzdžiui, žaidžiate su žiniasklaidos užklausomis, šis įrankis gali būti naudingas.

Intuityvus spalvų parinkiklis – vienas iš geriausių spalvų parinkimo įrankių. Pakrovus, visas langas užpildomas viena spalva. Jei norite sureguliuoti atspalvį, judinkite pelę kairėn ir dešinėn, judinkite aukštyn ir žemyn, kad sureguliuotumėte lengvumą, ir slinkite, kad pakeistumėte sodrumą. Taip pat turėtumėte išbandyti nuo 0 iki 255 ir „Colllor“.

„Timehub“ – „Timehub“ yra paslauga, leidžianti programuotojams generuoti sąskaitas faktūras iš savo „GitHub“ saugyklų. Taip, kūrėjai dabar gali sekti laiką, kurį praleidžia projektams, niekada neišeidami iš „GitHub“.

Išvada – svarbu ne tik pasirinkti tinkamą įmonę plėtojant savo įmonę, bet ir jei esate perfekcionistas bei norite paimti daiktus į savo rankas, tada šios žiniatinklio kūrimo programos ir įrankiai suteiks jums puikų pranašumą kuriant savo įmonę. svetainė atrodo patrauklesnė ir stilingesnė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *