Kada refinansavimas – lyg antras šansas

refinansavimasTam tikrais atvejais turimų įsiskolinimų refinansavimas gali tiesiog išgelbėti gyvenimus ar ilgalaikius planus. Paprastai tariant – tai tarsi antrasis gelbėjimosi ratas, o gal kai kam ir paskutinis šiaudas. Anksčiau, kai Lietuvoje tk atsirado greitųjų kreditų paslaugos, tokių refinansavimų dar nebūdavo. O štai dabar jau yra įprasta pasinaudoti net ir tokiomis paslaugomis kaip perkreditavimas. Štai keletas atvejų, kuomet ši paslauga yra reali ir labai reikalinga pagalba.

Įvykus nelaimei šeimoje

Nelaimės šeimoje gali nulemti staigų pinigų netekimą ir galbūt nebegalėsite grąžinti turimos paskolos, kaip tai buvo planuota. Nesinori vardinti nelaimių, bet jų gali būti įvairiausių: auto įvykiai, turto sugadinimas ar sunaikinimas, vagystės, nusikaltimai, traumos ir kiti dalykai. Tokiais atvejais mažiausiai norėtųsi dar sukti galvą dėl to, kad yra neapmokėta paskola ir dabar nėra iš ko ją grąžinti. Tada į pagalbą ateina paskolos refinansavimas su džiugia naujiena: viskas bus gerai. Palauksite, paskola bus grąžinta vėliau, kai bus lengviau tą padaryti. O kol kas reikia spręsti tas netikėtas problemas. Tad paskolu refinansavimas internetu gali tapti labai rimtu ramsčiu, padėsiančiu atsitiesti po sunkumų.

Kam suteikiamas refinansavimas:

  • Skolą turintiems asmenims;
  • Turintiems pastovias pajamas asmenims;
  • Turintiems teigiamą kredito istoriją asmenims.

Pakirtus ligai

Kaip atskirą problemų rūšį, kurios atveju kreditu refinansavimas gali padėti, būtų galima įvardinti sunkiomis ligomis, kuriomis sirgtų būtent asmuo, mokantis paskolas. Sumažėjus darbingumui gali tekti pagyventi su mažesniu biudžetu, iš biuletenio, nedarbingumo pašalpos, arba išvis be pajamų, priklausomai nuo darbo pobūdžio. Todėl labai svarbu yra tai, kad tokiais atvejais liga nesirenka, tačiau galima ją vis tiek įveikti. Galbūt, kol atsitiesite, kol vėl galėsite sėkmingai dirbti, reikia šiek tiek laiko. Tad atidėjus paskolos mokėjimą, galėsite susitelkti į sveikatos klausimus ir viską daryti savo laiku, o ne paskubomis ir panikuojant.

Vingiuojant staigiais karjeros posūkiais

Kartais perkreditavimas labai naudingas tiems, kas ieško savęs karjeros keliuose, tačiau pastarieji nuolatos keičiasi. Gal tenka padirbti vienoje įmonėje, tada pereiti į kitą, galvojant, kad tai daug geresnis pasiūlymas – tuomet nusivilti ir ieškoti kažko kito. Tokiais tarpais gali pagelbėti turimų paskolų sulaikymas ir atidėjimas, vadinamasis refinansavimas. O gal planuojate keliauti dirbti į užsienį, kur taip pat reikėtų labai pasistengti pasirūpinti savo karjera. Kelionė dirbti į užsienį primena didelį pritūpimą ir šuolį: iš pradžių pritūpiame labai žemai, o tuomet šauname į viršų. Taip yra ir su finansais – pradžioje reikia skolintis, gal net reikės paskolų atidėjimo, o tuomet šaunama į viršų ir pakylama. Klausimas tik, kur tuomet pavyks nusileisti.

Vystant verslo strategiją

Emigraciją tam tikra prasme irgi galima pavadinti investavimu, tačiau dažniau šis terminas pavartojamas kalbant apie verslo modelius. Plėtojant ilgalaikę verslo strategiją dažnai gali nutikti, kad reikės skolintis ilgesniam laikui, o nepavykus taip greitai „išeiti iš minuso“, dar negalėsite grąžinti skolų, nors šviesa tunelio gale jau matysis. Reikės daugiau laiko. Tokiais atvejais, paskolu refinansavimas atsiliepimai  yra gerai nuteikianti alternatyva. Tai švarus būdas šiek tiek prailginti grąžinimo terminą – būtent tai, ko ir reikia pradedančiam verslui. Aišku, tai turi savo kainą, tačiau kas jau kas, bet verslininkas supranta, kad tokios paslaugos ir turi turėti savo kainą, kitaip jų niekam neapsimokėtų teikti. Tad galima pasinaudoti tokia paslauga savais tikslais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *