Kaip gauti vartojimo kreditą?

Kartais nutinka pačių įvairiausių situacijų, kuomet netikėtai prireikia papildomų pinigų, tuomet gelbsti finansinė pagalba iš šalies. Tokiu atveju, tikrai pravartu pasiteirauti apie galimybę gauti vartojimo kreditą.

Vartojimo kreditas – tai puikus būdas verslui turėti papildomų apyvartinių lėšų, kuriomis yra patogu naudotis, nes palūkanos yra skaičiuojamos tik nuo panaudoto vartojimo kredito dalies, o ne pilnos sumos. Kreditą galima panaudoti ir kitoms reikmėms: įrangos įsigijimui, gamybinių patalpų įrengimui, transporto priemonių įsigijimui ar reikalingų žaliavų pirkimui. Galima kreiptis dėl vartojimo kredito, kuris gali siekti net iki 500 000 eurų, ši suma gali ir būti didesnė, nes ji priklausys nuo jūsų metinės apyvartos (dažniausiai skaičiuojama 10 procentų nuo jūsų paskutinių metų apyvartos sumos).

Jei norite gauti vartojimo kreditą, tuomet reiktų pateikti šiuos dokumentus: įmonės registracijos pažymėjimą, įmonės balansą, kredito istoriją ir kitus dokumentus, įrodančius jūsų papildomas pajamas. Rekomenduotina vartojimo kredito paraiškas pateikti bent kelioms finansinėms institucijoms ir bankams, kad galėtumėte palyginti gautus pasiūlymus ir išsirinkti jums labiausiai tinkantį variantą. Taip pat galima vartojimo kredito prašyti ir pradedant savo verslą ar norint išvystyti jau pradėtą jauną verslą (angl. „start-up“). Tuomet jums reikės pateikti ne tik detalų verslo planą, bet ir atlikti biudžeto skaičiavimus, kur būtų nurodyta bendra projekto sąmata, įskaitant ne tik patalpas, personalą, reikalingas darbo priemones, bet ir rinkodarai reikalingas išlaidas. Taip pat reiktų nurodyti ir verslo partnerius, akcininkus ar suinteresuotus partnerius, kurie poreikiui esant galėtų investuoti ir prisidėti tiek prie verslo idėjos realizavimo, tiek prie verslo plėtros įgyvendinimo. Tad, jei turite seną svajonę, sukurti savo verslą, pasinaudokite finansine pagalba ir ją įgyvendinkite.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *