Kaip išsiųsti siuntinį per paštomatą?

 

Nors paštomatų paslauga veikia jau ne trumpą laiką, tačiau dar vis yra nemažai žmonių, kurie dar nėra išbandę šio siuntimo būdo. Tai dažniausiai pasitaiko tarp tų žmonių, kurie siuntas siunčia rečiau, mėgsta konservatyvesnius siuntimo būdus, pavyzdžiui, paštu ir pan. Negalima sakyti, kad tai vyresnio amžiaus žmonės, čia tikriausiai labiau susijęs su paties žmogaus charakterio savybėmis ir noro taikytis prie naujovių.

Taigi, atėjus tam momentui, kuomet vis tik reikia išbandyti ir naujus siuntimo būdus, tenka susidurti su klausimais, kaip tai padaryti. Daugeliui dar iki šiol klausimas, kaip išsiųsti siuntą per paštomatą, kelia daug nežinomybės ir tai verčia rinktis kitus siuntimo būdus. Tačiau viskas yra žymiai paprasčiau nei gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio. Norint išsiųsti siuntą paštomatu, nereikia jokio išankstinio pasiruošimo ar ypatingo mokslo, nes pakanka tiesiog sekti instrukcijas pačiame paštomato įrenginyje.

Visuose siuskpigiau.lt paštomatuose yra įdiegta itin lengvai valdoma sistema, kurios ekrane galite matyti kiekvieną jums reikalingą atlikti žingsnį. Nepriklausomai nuo paštomato, liečiamojo tipo ekrane visada matysite keletą pasirinkimų: išsiųsti bei atsiimti siuntą. Šiuo atveju tereikia pasirinkti jums reikalingą operaciją ir priliesti tą mygtuką pirštu.

Jeigu siuntą norite išsiųsti, jūs galite tai padaryti dviem būdais – iš anksto užsiregistruoti siuntą internetu bei atsispausdinti siuntos lipduką. Jį užklijuoti ant siuntos, pasirinkti jums tinkamą skyrių ir įdėti į paštomatą. Tačiau galima siųsti ir tiesiai iš paštomato, kuriame siuntimo mokestį sumokėsite kortele taip pat paprastai, kaip atsiskaitote už pirkinius parduotuvėje.

Po pasirinkimo siųsti siuntą, jums bus galima rinktis siųsti iš anksto užregistruotą arba neregistruotą siuntą. Šiuo atveju pasirinkus neregistruotą siuntą, turėsite atsivėrusiame ekrano lange suvesti siuntėjo telefono numerį, gavėjo telefono numerį bei gavėjo paštomatą.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *