Keisčiausios nuotoliniu būdu teikiamos paslaugos

Bendravimui, apsipirkimui ir paslaugų teikimui persikėlus į virtualią erdvę, išsaugoti darbo vietas daug kam tapo sunkiai įveikiamu iššūkiu. Žmonės griebėsi pačių netikėčiausių sprendimų ir nuotoliniu būdu pradėjo siūlyti tas paslaugas, apie kurių naudojimąsi internetu anksčiau vargu ar kas būtų pagalvojęs. Ir nuotolinės konsultacijos su gydytojais ar per atstumą organizuotas ugdymo procesas tikrai nėra tai, kas gali sukelti didžiausią nuostabą.

Nuotoliniai būreliai

Išmokę nuotoliniu būdu lankyti pamokas, vaikai buvo aktyviai kviečiami ir toliau lankyti pamėgtus būrelius, tačiau taip pat per kompiuterio ekraną. Galbūt iš pirmo žvilgsnio tai neatrodo keista, nes yra veiklų, kurias tikrai nesudėtinga perkelti į virtualią erdvę, visgi kai kurie pasiūlymai daugeliui sukėlė nuostabą. Štai, pavyzdžiui, tikrai sunku įsivaizduoti baleto, dainavimo, dailės, keramikos ir panašių meno sričių būrelių veiklą nuotoliniu būdu, kai vadovas negali prieiti, tiksliai išgirsti ar parodyti kaip ką reikia atlikti. Visgi, daugelis studijų sėkmingai tęsė veiklą ir karantino metu, o vadovų profesionalumas ir kokybiškai atliekamas SEO (optimizacija paieškos sistemai) pritraukė ir išlaikė susidomėjimą būreliais.

Psichologo konsultacijos

Įprastus susitikimus su gydytojais pakeitę skambučiai ar laiškai neaplenkė ir psichologų kabinetų. Psichologinę pagalbą teikiantys specialistai taip pat skiriami prie medikų, todėl galioję griežti apribojimai kontaktuoti su pacientais privertė konsultuoti nuotoliniu būdu. Nors iš pradžių tai nekelia nuostabos, juk per atstumą gydėsi visi, tačiau turint omeny šios srities subtilybes, pacientų būklę ir problemas, suvaldyti kilusias emocijas, padėti išspręsti konfliktus psichologams tapo kur kas sudėtingiau. Ką jau kalbėti apie tai, kad apribojimai bendrauti ir laisvai judėti daugeliui psichologinių problemų turinčių žmonių dar labiau provokavo jų paūmėjimą. Tokias problemas pajuto net ir iki šiol psichologine būklę visiškai nesiskundę žmonės, o tai sukėlė permainų psichologų teikiamų paslaugų rinkoje. Konsultacijų imta itin aktyviai ieškoti internete, tad ir vėl didelė reikšmė teko SEO – specialistai, kurie optimizuoja svetaines sulaukė daugiau užklausų ir pacientų.

Kineziterapija kompiuterio ekrane

Jei konsultacijos ir būrelių vedimas vaikams atrodo vienaip ar kitaip įgyvendinamas ir nuotoliniu būdu, apie kineziterapijos užsiėmimas tikrai yra tai, ką sunku ir įsivaizduoti. Visgi, šios paslaugos buvo teikiamos įprasta tvarka ir pacientas, kuriam buvo paskirta kineziterapija, turėjo galimybę ją lankyti nuotoliniu būdu. Vaizdo skambučio metu gydytojas-kineziterapeutas konsultavo ir demonstravo, kokius pratimus reikia atlikti. Pacientui tokiu būdu buvo atliekamas visas gydymo kursas, tačiau jo kokybę užtikrinti buvo beveik neįmanoma – juk kompiuterio ekrane vargiai pavyktų įvertinti paciento atliekamų judesių tikslumą.

Digital Star

Digitalstar.lt

Info(eta)digitalstar.lt

8606 95954

My business – SEO paslaugos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *