Kodėl rinkoje tiek daug skirtingų etikečių spausdintuvų?

etikeciu spausdintuvas

Etikečių spausdintuvai naudojami daugelyje veiklos sričių. Jei ieškote technikos spausdinimui, rinkitės šios srities profesionalus, pvz., PRINTMARK, galinčius pasiūlyti platų gaminių asortimentą, atitinkantį individualius pirkėjų poreikius. Jei iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad etikečių spausdintuvų pasiūla nėra didelė, pradėję ieškoti jums reikalingos technikos, suprasite, kad šių dienų rinkai siūlomas itin platus gaminių pasirinkimas. Spausdintuvų asortimento plėtrą visų pirma lėmė skirtingi pirkėjų poreikiai, spausdinimui ir etiketėms keliami reikalavimai.

 

Skirtinga įranga skirtingiems poreikiams

Visų pirma reikia suprasti, kad etikečių spausdintuvai skiriasi pagal numatytą veiklos pobūdį. Kitaip sakant, jei jums reikia pramonei skirto įrenginio, žinoma, kad rinksitės galingą, tyliai dirbančią techniką, pritaikytą intensyvioms darbo sąlygoms. Ir priešingai, jeigu jums reikia sužymėti vos kelias prekes ar suženklinti gaminius, jums užteks ir paprastesnės, mažesnio našumo technikos. Lygiai taip pat svarbu atsižvelgti į tai, ar jums svarbi galimybė keisti etiketės dizaino sprendimus pačioje įrangoje, spausdinti spalvotai ar tik juodai-baltai, taip pat – ar spausdinsite tik kodus ir skaičius, o gal jums reikia spausdinti paveikslėlius ir nuotraukas? Kitaip sakant, tik žinodami, kokiu tikslu spausdintuvas bus naudojamas, galėsite išsirinkti jums tinkančią įrangą. Jei turite abejonių, kreipkitės į pardavėjus, kurie atsakys į visus jūsų klausimus ir padės pasirinkti tinkamiausią darbo įrangą.

 

Kokius reikalavimus keliate spausdinimui ir etiketėms?

Svarbu įvertinti spausdintuvo galimybes. Jei jums reikalingi dideli etikečių kiekiai, jums reikės spartaus spausdintuvo, galinčio vienu metu susidoroti su didelio masto užduotimis. Labai svarbu įvertinti ir technines spausdinimo galimybes – ar jums svarbi spausdinimo raiška ir kokybė? Jei galvojate apie nedideles, paprasto dizaino etiketes, greičiausiai, jums užteks ir paprastesnės charakteristikos įrenginio, tačiau rimtos užduotims reikės galingo ir maksimalią kokybę užtikrinančio spausdintuvo.

Būtina galvoti ir apie pačias etiketes. Vieni pirkėjai planuoja spausdinti standartines etiketes, kitiems svarbi galimybė dirbti su blizgiomis, spalvotomis, lipniomis, aplinkos poveikiui atspariomis etiketėmis ir t. t. Kaip ir minėjome, svarbu nuspręsti, ar ant etiketės bus pateikiamas juodai-baltas tekstas, ar spalvoti paveikslėliai, aukštos kokybės piešiniai? Žinodami, kokios etiketės jums reikalingos, kur kas lengviau pasirinksite ir spausdinimui reikalingą techniką.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *