Kreditas kompiuteriams ir IT įrangai

 

kreditas ITLietuvoje individualia veikla užsiima per 200 000 gyventojų. Individualių įmonių įsteigta dar panašiai tiek. O kur dar UAB ir MB su vieninteliu darbuotoju? Vieno asmens verslas Lietuvoje yra skatinamas pakankamai smarkiai. Bet ar yra galimybių jį pradėti visiškai neturint jokių santaupų? Greitasis kreditas – puiki išeitis iš šios situacijos.

Paprastai pirmas kreditas nemokamai yra teikiamas daugelyje įmonių. Antrasis kreditas gali būti imamas jau ir kitais būdais. Štai kad ir SMS kreditas. Reikia tik turėti patvirtintą telefoną ir nepriekaištingą skolinimosi reputaciją. Tiesiog SMS žinute galima gauti 500-2000 eurų. Kam gi jų reikia? Tai gana saugus kreditas, nes tokią sumą galima gauti ir grąžinti be didesnio vargo.

Kompiuterinė įranga

Bet kuriam verslui dabar reikalingas kompiuteris. Gal malkų skaldymui ir nereikia, tačiau ir tai didelis klausimas. Juk reikia skelbimus parašyti ir publikuoti, pratęsti juos, atsakinėti į laiškų paklausimus ir t.t.

Dažniausiai skolinamasi apie 500-1500 eurų. Tiek kainuoja gana neblogas verslo klasės kompiuteris. Taip pat reiktų neužmiršti ir apie kitą kompiuterinę įrangą – klaviatūrą (+ 50 eurų), pelytę (+ 10 eurų), spausdintuvą (+100 eurų), bevielį maršrutizatorių – (+ 50 eurų). Visi šie įrenginiai sukuria pilnavertę darbo vietą.

IT paslaugos

Pradedančiajam verslui reikalingi finansai kai kurioms IT paslaugoms. Tai interneto tiekimas, mobiliojo ryšio paslaugos, įmonės interneto puslapio registravimas ir laikymas serveryje, tam tikri mokami interneto įrankiai padedantys lengviau valdyti verslą. Visa tai kainuoja pinigus ir dažniausiai apmokestinama kas mėnesį, todėl reiktų pradžiai pasiruošti pinigų už šias paslaugas bent 6 mėnesiams (susimokama iš anksto).

Mobilusis telefonas

Darbo įrankis. Tiesiog juodai dirbantis prietaisas, kuris yra reikalingas visiškai visiems. Darbui tinkamas telefonas kainuoja 300-500 eurų ir daugiau (iki 1500). Dėl to tokių pinigų reikia iš karto, jei tik nenorite permokėti operatoriams. Kreditas internetu gali suteikti tokius pinigus ir telefonas jau kišenėje. Patikėkite, mygtukinis telefonas versle dabar nelabai tinka dėl žinutėmis siuntinėjamų interneto puslapių adresų, tad su 20 eurų čia išsisukti net negalvokite.

Kaip matote, IT technikai pirkti išlaidos gana didelės, tad kreditas labai reikalingas.

Apie kreditą

Žodžio kreditas reikšmė – tai pinigų sumos paskolinimas, kurią suteikia kreditavimo įmonė. Paskola gali būti teikiama ir privataus asmens. Ekonominė reikšmė tarp šių žodžių yra vienoda, nes reiškia tą pati – paskolintus finansus. Kas tai daro – ne itin svarbu. Kreditai paskolos – vadinti galima ir taip, ir taip. Girdėjote posakį „kreditas debetas“? Tai yra antonimai – priešingos reikšmės žodžiai. Kreditas – paskolinta pinigų suma, debetas – į sąskaitą atgauta pinigų suma. Kredito ir debeto balansas – kiek pinigų skolingas ir kiek buvo grąžinta. Viskas gana paprasta…

1 thoughts on “Kreditas kompiuteriams ir IT įrangai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *