Kuo iš kitų išsiskiria šviesolaidinis internetas?

šviesolaidinis internetas Penki

Nebeįsivaizduojame savo gyvenimo be interneto. Jis yra visada šalia mūsų. Arčiausiai pasiekiamas būna mobiliajame telefone, bet dažnai šviesolaidinis internetas reikalingas ir darbe bei namų kompiuteriams.

Koks interneto tiekėjas Jums reikalingas?

Žinoma, nereikia pamiršti, kad šviesolaidinį internetą turi tiektų patikimas, ne vienerius metus rinkoje egzistuojantis, interneto tiekėjas. Jį rinkitės itin kruopščiai bei atsakingai. Nuo Jūsų pasirinkimo priklausys interneto savybės, greitis, galimi gedimai ar kiti nesklandumai. Turint laiko visada galite pasiskaityti internete esančius atsiliepimus bei rekomendacijas.

Taip pat yra išskirti keturi pagrindiniai kriterijai, pagal ką yra atsirenkamas tinkamiausias interneto tiekėjas:

  1. Interneto sparta
  2. Ryšio kokybė
  3. Kaina
  4. Klientų aptarnavimas

Bet dabar grįžkime prie esmės, t.y. stiklo gijomis arba gijų kabeliu atkeliaujančio šviesolaidinio interneto. Skelbiama, jog jį verta rinktis dėl atsparumo trikdžiams bei privalumo turėti didelį šviesą nešantį dažnį, kuris leidžia perduoti didelį informacijos kiekį. Tad šviesolaidinis internetas tikrai leis džiaugtis puikia ryšio kokybe bei garantuota interneto sparta. Be to yra nustatyta ir tai, jog interneto ryšio patikimumas naudojant šviesolaidžius yra žymiai didesnis. Taip yra dėl to, kad ryšiui sudaryti reikia mažiau tarpinių įrenginių, o perduodamo signalo neįtakoja jokia elektromagnetinė interferencija. Ir šiaip dar galime pasidžiaugti, kad interneto sparta mūsų šalyje yra viena didžiausių Europoje bei visame pasaulyje.

Tikrai šiais laikais įsivesdami internetą namuose ar kitose patalpose nebenorime apsivynioti patalpas laidais bei kabeliais. Norisi estetikos bei patogumo, tad dar vienas iš šviesolaidinio privalumų yra tas, jog jam jokia įranga nėra reikalinga, išskyrus kompiuteris su tinklo plokšte.

Taip pat kita gera žinia dar ir ta, kad įrengimu pasirūpins Jūsų pasirinkto interneto tiekėjo atsiųstas profesionalus inžinierius Jums patogiu laiku. Šiai paslaugai atlikti netgi modemas nebus reikalingas. Kadangi šviesolaidiniame tinkle duomenys yra perduodami specialiais aukščiau aprašytais optiniais kabeliais, tai jais informacija keliauja didžiuliu greičiu. Toks internetas Jums leis mėgautis aukštos kokybės vaizdo bei garso įrašais bei siųstis didelius kiekius duomenų. Tikra svajonė, ne kitaip, nes šviesolaidinis internetas išlieka stabiliai greitas visą parą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *