Maxima akcijos kompiuterinėms prekėms

aksesuarai

Jei turite vaikų ir jie namuose dažnai žaidžia kompiuteriu, neabejojame, kad esate dažnas Maximos pirkėjas ir lankotės IT prekių skyriuje. Ten galima nusipirkti pigių ir gana neblogos kokybės prekių.

IT skyrius Maximoje

Maximos IT prekių skyriuje galima nusipirkti daug įvairių kompiuteriams skirtų prekių. Didžiosiose Maximose (pavyzdžiui, Akropolyje) galima įsigyti ir pačių kompiuterių, nors pati Maxima ir nėra labai aktyvi kompiuterių platintoja.

Ko gi reikia jūsų kompiuteriui?

Pirmiausia, kad galėtumėte juo naudotis, reikia klaviatūros ir pelytės. Pelių čia yra gana nemažas pasirinkimas. Galima rasti ir žaidimams skirtų pelių, kainuojančių apie 10 eurų, ir bevielių pelių ir net kelioninių pelių su sutraukiamais laidais. Klaviatūrų pasirinkimas nėra toks gausus, tačiau galima pasirinkti iš kelių modelių. Klaviatūros tikrai nebrangios.

Dar viena reikalinga prekė jūsų kompiuteriui – ausinės. Čia jų galima irgi rasti gana įvairių. Sportinės, ausinės telefonui, didelės ausinės su laidu, būna net didelių belaidžių. Žodžiu, ausines galima įsigyti už neblogą kainą.

Maxima akcijos kompiuterinėms prekėms vyksta nuolatos, todėl kai kurias prekes galima įsigyti dar pigiau. Reikia tik pasidomėti vykstančiomis akcijomis. Tai galima padaryti ir internetu RaskAkcija.lt portale.

Labai svarbios detalės kiekvienam kompiuteriui – laidai. Būtent čia galima rasti reikalingus HDMI ir USB, bei AUX laidus. Elektros laidai kompiuteriams (DC ir AC) – retenybė. Laidai reikalingi išoriniams įrenginiams – spausdintuvams, garso kolonėlėms, televizoriams prijungti.

Kompiuterių švaros prekės taip pat parduodamos Maxima IT prekių skyriuje. Įvairios šluostės padės išlaikyti jūsų stacionarų ar nešiojamą kompiuterį švarų. Beje, čia galima įsigyti ir jau retenybe tapusių pelės kilimėlių. Išpopuliarėjus belaidėms pelėms, jie vis rečiau naudojami ir nebėra tokie populiarūs.

Jums taip pat gali prireikti ir kitų priedų, pavyzdžiui, DVD-RW diskų. Nors USB atmintinės yra populiaresnis būdas perkelti duomenis, diskai yra vis dar perkami. Beje, pačių USB atmintinių taip pat rasite.

Aksesuarai telefonams nelabai patenka į IT kategoriją, tačiau jie sudėti šalia laidų ir pelių. Dažniausias mobiliųjų prekių pirkinys yra būtent laidai iPhone telefonams (Lightning), taip pat mikro-USB ar USB type C laidai ir įvairūs perėjimai.

Maximoje galima gauti esminių prekių. Jei jau reikia kažko konkretesnio ir išskirtinio – reiktų nueiti į kompiuterinių prekių parduotuves arba pasižiūrėti, kuo prekiaujama internetu.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *