Nauji butai Vilniaus mieste: kodėl tai – investicija į Jūsų ateitį?

Nauji butai Vilniuje – prestižas, patogumas, saugumas ir dar daugiau. Jeigu vis dar dvejojate dėl NT pirkimo, dalinamės svarbiausiais privalumais, kuriuos tikrai pastebėsite įsigiję naują būstą Vilniuje.

Mažos priežiūros išlaidos

Naujos statybos objektams reikia mažiau priežiūros ir remonto nei senesniems objektams, todėl tokia NT nuosavybė pareikalauja žemesnių priežiūros išlaidų ir kelia mažiau rūpesčių pirkėjui. Be to, naujos statybos objektams dažnai taikomas tam tikras garantinis laikotarpis, kuris gali dar labiau sumažinti būsto remonto ar kitokios priežiūros išlaidas.

Nauji butai Vilniaus mieste ir kiti nauji objektai (su sąlyga, kad projektavimo ir statybų darbai atlikti kokybiškai, naudojant patikimas medžiagas) yra itin patvarūs ir ilgaamžiai. Todėl buto savininkas patiria mažiau priežiūros problemų ir išlaidų. Šios savybės taip pat gali pasiūlyti garantijas ir garantijas, suteikdamos papildomos ramybės.

Patogi lokacija

Naujos statybos butai sostinėje visada yra protingas sprendimas, kad ir kokiame mikrorajone gyventumėte. Dėl patogaus susisiekimo, išplėtoto viešojo transporto tinklo, miesto centras bus lengvai pasiekiamas ir visada galėsite būti aktualijų centre.

Gera investicija

Visoje šalyje kylant NT kainoms, praktiškai bet kokio būsto pirkimas yra investicija. Tai reiškia, kad nauji butai Vilniaus mieste padeda generuoti pasyvias pajamas: galite gauti daugiau nei iš pradžių sumokėjote už savo butą, jei nuspręsite jį parduoti ar nuomoti.

Tai puikus įrodymas, kad  naujos statybos butai Vilniaus mieste gali pareikalauti nemažų pradinių investicijų, tačiau ilgainiui padės sutaupyti.

Daugiau stabilumo Jūsų gyvenimui

Daugelis žmonių būstą perka pasinaudodami NT paskola. Lyginant su nuoma, tai suteikia daugiau stabilumo. Pavyzdžiui, jei ėmėte paskolą fiksuotomis palūkanomis, jūsų mėnesinė įmoka visada bus tokia pati. Kai turite nuosavą butą, galite nesukti galvos dėl finansinių pokyčių, tokių, kaip nuomos kainos išaugimas. Jūsų mokamos palūkanos netgi gali būti atskaitomos.

Be to, naujos statybos butai lengvai pritaikomi prie Jūsų poreikių. Pavyzdžiui, nors negalite pridėti kambario ar pakeisti bendro buto ploto, bet kada galite pertvarkyti virtuvę, pakeisti grindis arba dažyti sienas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *