Parduodama su akcija? Šių prekių galite užsipirkti daugiau ir sutaupyti

Ir jei turite šiek tiek atliekamų pinigų  sumokėti už didesnį užsakymą iš anksto – ir, žinoma, vietos jam laikyti – tikrai turėtumėte apsvarstyti galimybę pirkti dalį namuose reikalingų prekių urmu, vos tik pamatote tikrą akciją. Akcijos vienoje vietoje skelbiamos specialiuose portaluose, tad planuoti galima net neišėjus iš namų.

Tačiau svarbu pažymėti, kad, priešingai nei yra paplitusi nuomonė, norint sutaupyti daug pinigų, nereikia pirkti visko dideliais kiekiais. Tiesą sakant, pirkti kelias prekes – net ir sausas prekes – gali būti rizikinga, jei didžioji jo dalis bus nenaudojama, todėl turėtumėte būti tikri, kad perkate daiktus, kuriuos iš tikrųjų panaudosite ir naudojate kasdien.

Taigi, ką tiksliai turėtumėte pirkti didesniais kiekiais kai yra akcija? Na, bet kuris iš šių paminėtų daiktų yra puikus startas. Įsimeskite juos į pirkinių krepšelį ir būsite tikri, kad ilgainiui sutaupysite šiek tiek pinigų.

Kava

Jei esate tikras kavos gėrėjas, tikriausiai gana greitai išnaudojate kilograminį kavos pupelių maišą, todėl pirkdami pupeles didesniais kiekiais jei randate su akcija, tikrai sutaupysite daug pinigų. Daugelis prekybos centrų reguliariai daro akcijas kavos pupelėms, tad jei būsite akyli, niekada nebereikės pirkti kavos pilna kaina. Tačiau turėkite omenyje, jog kava turi galiojimo laiką iki 2 metų, tad nepersistenkite.

Naminių gyvūnėlių ėdalas

Nesvarbu, ar turite šunį, katę ar paukštį, jų maisto pirkimas dideliais kiekiais ir didesnėmis pakuotėmis yra tikrai protingas žingsnis. Vis dėlto svarbu nepamiršti, kad naminių gyvūnėlių maistas greitai genda, tad mitybos specialistai rekomenduoja apskaičiuoti vidutinį augintinio ėdalo kiekį ir palyginti jį su pakuotės dydžiu, kad įsitikintumėte, jog viskas bus suvalgyta prieš galiojimo pabaigą. T.y. kad nenusipirktumėte XXL pakuotės mažam šuniukui ir kurios užteks metams, o ji galioja tik pusmetį.

Tualetinis popierius

Skirtingai nei greitai gendantys maisto produktai, tualetinis popierius ilgus metus gulėdamas spintoje tikrai nesuges. Tad Peržvelkite lentynas, išsirinkite tualetinį popierių kurį naudojate ir kurį mėgstate ir palaukite akcijos jam. Tuomet pirkite didesnes pakuotes ir didesnį kiekį.

Makaronai

Kol sausus makaronus laikysite hermetiškame inde vėsioje, tamsioje patalpoje, mėgstamiausias vakarienės ingredientas gali ten būti iki dvejų metų. O toms įtemptoms naktims, kai neturite laiko sukurti vakarienės šedevrą, visada malonu rasti makaronų pakelį, kuris greitai tampa šiltu maistu.

Skalbimo milteliai

Paskutinis dalykas, ko norite, kad atsitiktų, kai ruošiatės skalbti nešvarius savo vaikų šortus, yra pasiimti tuščią butelį skalbinių ploviklio. Užkirskite kelią šiam košmaro scenarijui perkant didesnį kiekį – vėliau padėkosite sau.

Muilas

Skystą muilą pirkite ne mažais indeliais, o didelėmis talpomis. Jos dažniausiai būtna po 5 litrus. Toks muilas gerokai pigesnis ir juo galima papildyti mažus muilo indelius, kuriuos naudojate kasdien.

Ryžiai

Ryžiai, kurie galioja praktiškai amžinai, tinka beveik visiems patiekalams ir juos puiku laikyti dideliais kiekiais. Kaip ir makaronai, ryžiai yra dažnai gelbėtojas, kai daugiau nieko valgomo namuose nelieka.

Elektros lemputės

Jei nenorite gyventi tamsoje, jums prireiks atsarginių lempučių, kai jūsų naudojama lemputė perdegs (o tai bus kuo nepatogiausiu metu). Todėl žinokite kokias lemputes naudojate namuose ir palaukite, kol būtent tokioms pasirodys akcija prekybos centre. Įsigykite po kelias ir būsite tikri, jog namuose niekada nepritrūks šviesos.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *