Pas ką geriausia paskolos prašyti?

paskolos
Kad ir kokiam tikslui jums reikalinga paskola, ar tai paskola automobiliui, ar tai paskola busto remontui, smagiau, kai ją galima gauti niekam per daug neatviraujant ir nepasakojant, kodėl tenka vienam ar kitam dalykui skolintis. Alternatyvų, kur pasiskolinti, yra. Tačiau ar visada norėsime rinktis mums nemalonius variantus?

Pas gimines?

Kartais gal ir teks kreiptis paskolos pas gimines, tačiau iš pradžių teks pagalvoti apie tai, ką jiems sakyti. Eiti teks pas tuos gimines, kurie gyvena geriau, taigi, jausis pranašesni, ir norės papamokslauti, kaip jums gyventi. Jeigu tai bus paskola dantu gydymui, jausitės prastai, kad net tokiam dalykui patys neužsidirbote, kai turtingas giminaitis sugebėjo susikrauti turtus ir auksiniams dantims. O kai skolinsitės kitiems, nebūtiniems dalykams, tuomet teks aiškinti, kodėl to reikia, o jie gal net nenorės skolinti. Skolintis gal teks pas tokius gimines, su kuriais dažniausiai vengiate  bendrauti, tačiau dėl pinigų teks nusilenkti ir pas juos nueiti. Net jeigu nusižeminus ir pavyks gauti, ko prašote, iš pradžių apims lengvumas išsprendus bėdas. Tačiau netrukus prasidės baisusis grąžinimo periodas, kuomet jus ragins grąžinti greičiau, nei tarėtės, nes tų pinigų reikės ir patiems. Be to, kaskart per susitikimus bendrus jausite gėdą ir jų smerkiantį žvilgsnį. Ar tikrai to norite?

Pas draugus?

Ar tai būtų paskola atostogoms, ar kažkokiai kritinei situacijai išspręsti, bus vis tiek sudėtinga. Gal tikėsitės, kad bus mazos palukanos arba jų išvis nebus, jeigu pasiskolinsite tokiam trumpam laikui, tačiau pas draugus visgi skolintis geriau nevertėtų. Niekas kitas taip nesugriauna draugystės kaip paskolos ir finansiniai įsipareigojimai tarp draugų.

Pas kaimynus?

Jeigu pas juos teikiamos paskolos visiems, gal ir pasiseks. Tačiau šiaip vargu ar kaimynai skolintų. O jeigu ir skolintų – tapsite kaimynystės apkalbų objektu. Net ir gyvenant didmiesčiuose, apkalbų išvengti sunku, nes žmonės nori paplakti liežuviais. Tarkime, gyvenant daugiabutyje, jūs jau  turite daugybę labai arti vienas kitų gyvenančių kaimynų, ir kai kurie iš jų tikrai norėtų pasikalbėti apie jūsų turimus įsiskolinimus.

Pas darbdavį?

Įmanoma tartis su darbdaviu dėl išankstinių atlyginimų avansų. Gal net galvosite, kad tai visai gera idėja, tačiau iš tiesų pas darbdavį skolintis nereikėtų vien tam, kad vėliau nepasijustumėte kaip senaisiais baudžiavos laikais, kuomet darbuotojai dirbdavo kelis metus į priekį tam, kad išsipirktų savo vietą. O pinigų už tai negaudavo – tik šiek tiek pragyvenimui. Negalėsite tuomet saugiai bet kada išeiti iš darbo, jausite spaudimą, o ir bus galbūt nemalonu. Dar nemaloniau, jeigu darbe visgi pasklis ta informacija ir kiti žinos, kad dirbate į skolą.

Iš banko?

Šis atvejis netinka, jeigu paskola greitai reikalinga. Mat bankas pasižymi lėtumu ir ilgais varginančiais procesais. Reikės pristatyti labai daug dokumentų, bus daug kartų atliekamas vertinimas – jūsų mokumo, jūsų motyvų, jūsų pirkinių vertės ir pan. Tad verta tik tada, kai imate milžinišką standartinę būsto paskolą dviejų kambarių butui Vilniaus centre.

Iš paskolų platformos?

Štai čia ir būtų tas variantas, kurį vertėtų rinktis. Visų pirma, tai iš esmės greitųjų kreditų teikimo tempą atitinkanti paslauga – galite iškart gauti kreditus, vos per keliolika minučių. O taip pat viską padaryti internetu. Na o renkantis kreditą iš paskolų platformos, gaunate daugiau lankstumo ir geresnes sąlygas.

Kaip gauti paskolą iš paskolų platformos:

  • Registruotis ir prašymą pildyti internete;
  • Laukti pasiūlymo;
  • Gauti pinigus į savo asmeninę sąskaitą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *