Windows 10 privalumai

Jokia kompiuterinė technika negali veikti be programinės įrangos, kurios pasirinkimas nors ir neatrodo sudėtingu procesu, tačiau reikalauja šiokių tokių žinių ir skirtumų supratimo. Dar 2015 metais išleista naujausia Microsoft operacinė sistema Windows 10, šiuo metu užima pirmą vietą pagal vartotojus, naudojančius personalinius kompiuterius. Visgi dar išlieka nemaža dalis žmonių, kurie nepereina prie šio įrankio ir lieka su senesnėmis Windows versijomis. Tačiau ta nauda, kurią perėjimas prie naujausio Microsoft kūrinio suteikia tiek namų tiek ir verslo vartotojams yra akivaizdi. Apie pačią sistemą ir jos versijas, galima sužinoti paspaudus ant nuorodos https://www.distributor.lt/microsoft-produktai/microsoft-windows-10-kaina/categories.aspx?CatID=3710. O mes pažvelkime detaliau į Windows 10 pranašumus prieš kitas operacines sistemas.

  1. Pasileidimo greitis. Vienas akivaizdžiausių skirtumų, jaučiamų net lyginant su vis dar populiariais Windows 7 ar 8/8.1.
  2. Pradinis meniu. Šioje Windows versijoje ir vėl grįžtam prie įprasto ir patogesnio meniu, nuo kurio buvo bandoma nueiti 8.1 versijoje.
  3. Labai svarbi kiekvienos operacinės sistemos dalis, kuriai šiuolaikiniai gamintojai privalo skirti labai daug dėmesio. Šiuo atžvilgiu Windows 10 tapo dar saugesniu produktu nei jo pirmtakai, o naujos saugumo funkcijos užkerta kelia net ir išpirkos reikalaujančioms kenksmingoms programoms.
  4. Virtualūs darbastaliai ir laiko juosta. Ši funkcija leidžia pritaikyti sistemą, priklausomai nuo to kas su ja dirba arba atskirti darbui ir laisvalaikiui skirtus darbastalius. Laiko juostoje galima greitai rasti pastaruoju laiku vykdytas užduotis ir greitai pereiti prie jų.

Windows 10 operacinė sistema taip pat pasipildė visa eile gan patogių programų ir funkcijų, kurias galės įvertinti tiek namų tiek ir verslo segmento vartotojai. Didelis dėmesys buvo sutelktas į patogesnį ir greitesnį valdymą, prie kurio vis labiau pripranta mobiliųjų įrenginių savininkai.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *