Windows ar MAC nešiojamieji kompiuteriai. Kuris labiausiai tinka Jums?

kompiuteris

 

Jeigu kasdien naudojate kompiuterį – tokiu atveju labai svarbu rasti tokį, kuris atitinka Jūsų poreikius. Kadangi šiuo metu rinkoje pasiūla yra labai plati – skiriant laiko paieškoms tikrai rasite tai, kas Jums labiausiai tinka.

Ko Jums reikia?

Norėtume aptarti MAC bei Windows operacinės kompiuterius, kurie labai dažnai gretinami. Nereikia skirstyti į stovyklas aptariant, kad vienas arba kitas yra geresnis. Daugeliu atveju verta išbandyti abi, jeigu tik leidžia galimybės, kadangi tiek vienas, tiek kitas džiugina funkcionalumu, kurio ir reikia šiuolaikiniam žmogui.

Kainos niuansai

Microsoft Windows vartotojai dažniausiai tikina, kad jie niekada nebando MAC tik todėl, kad pastarieji yra labai brangūs. Taip, jų kaina yra kur kas didesnė, tad šiuo atveju tikrai verta pagalvoti, ar verta mokėti daugiau ir galiausiai – ką pavyksta gauti sumokėjus daugiau. Jeigu gaunama daugiau kokybės, daugiau saugumo – tokiu atveju investicijos atsiperka. Tačiau kitu atveju paprasčiausiai permokate už vardą, kuris nėra vertas to.

Funkcionalumo niuansai

Taip pat siūlome daugiau dėmesio skirti funkcionalumui už kurį verta mokėti ir tokiu atveju daugiau. Dažniausiai tikinama, kad MAC kompiuteriai yra kur kas funkcionalesni. Džiugina ne tik platesnėmis galimybėmis, tačiau taip pat ir patvarumu, kad nešiojamam kompiuteriui yra labai svarbu.

Dydžio aspektai

Renkantis kompiuterį taip pat reikia įvertinti dydžio aspektus, kadangi daugelis žmonių šiais laikais juos nešiojasi kartu su savimi. Tokiu atveju geriausias pasirinkimas yra mažesnių matmenų kompiuteris, kuris džiugina ne tik stilingu dizainu, tačiau taip pat ir patvarumu. Dažniausiai būtent MAC kompiuteriai atrodo labai skoningai, puikiai tinka ne tik pramogoms, tačiau ir darbui. Žinoma, dėl to reikia detaliau vertinti charakteristikas, pavyzdžiui, koks yra galingumas ir tuo pačiu kokia yra kompiuterio talpa.

Kompiuteris žaidimams

Kadangi šiais laikais perkami kompiuteriai būtent tik žaidimams – verta aptarti ir šį niuansą. Tokiu atveju geriausias pasirinkimas yra Microsoft, kurie pasižymi ne tik funkcionalumu, tačiau taip pat ir galingumu.

Žinoma, dažniausiai papildomai reikalingas monitorius, kuris suteiks žaidimams daugiau patogumo.

Parengta pagal Android24 pranešimą spaudai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *